VHI Investicni akademie

Mnoho poradců nám potvrzuje, že naše odborné investiční kurzy a vzdělávací semináře patří k tomu nejlepšímu, s čím se za svou kariéru setkali. A z dobrého důvodu. Do přípravy našich vzdělávacích akcí investujeme vyjmečnou péči a předávané vědomosti a znalosti vnímáme jako naší základní přidanou hodnotu.

Investiční akademie I až III

Investiční akademie je celoroční seriál 3 na sebe navazujících celodenních kurzů. Každý z kurzů se zaměřuje na 4 investiční oblasti – Akcie, Dluhopisy, Fondy a Práci s portfoliem, jen s jinou mírou detailu. Poradce se tak vedle důležitých teoretických znalostí také naučí praktické postupy a zásady práce s portfoliem klienta v průběhu času.

Myšlenky a prověřené investiční principy, které na akademii učíme, opíráme o profesionální grafy a studijní materiály kupované od společnosti Morningstar. Morningstar je největším světovým poskytovatelem nezávislých investičních analýz a odborných studií v oblasti investic a finančního plánování a jeho služby využívají tisíce investičních profesionálů po celém světě.

 

Rada starších

Rada Starších jsou pravidelné workshopy pořádané pro poradce, kteří se vydají cestou placeného investičního poradenství. Každé 2 měsíce se tito poradci setkávají a učí se jak úspěšně budovat vztahy se zajímavými klienty. Vedle nových teoretických znalostí si mají možnost vyměňovat důležité praktické zkušenosti a dobíjet svou energii pro další úspěchy.

 

Video školení a online webináře

skoleni final

Vedle živých akcí můžete využít naše e-learningové moduly a videotréninky a vzdělávat se z pohodlí Vaší kanceláře. Naši poradci získají přístup do placené sekce videoškolení a mohou se hlásit na naše otevřené investiční webináře.