Jak převedu klientský kmen pod VHI? (Conseq, Generali Investment CEE, Pioneer Investments, J&T Banka)

CONSEQ
Převod klientského kmene se dá uskutečnit dvěma způsoby a to prostřednictvím formuláře nebo trojstrannou dohodou:
1. Trojstranná dohoda: ta je zpoplatněna - 5000 Kč + DPH (toto se vyplatí, když převádíte velký počet klientů). Při tomto převodu je nezbytné, abyste na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. napsali volnou formou, že žádáte o převod ze společnosti …… do VHI a přiložili jmenný seznam všech převádějících klientů a jejich smluv.
2. Prostřednictvím formuláře - formulář naleznete na našich stránkách vhi.cz - Intranet - Investičními společnostmi - Conseq - Formuláře Conseq - Oznámení o změně údajů a Investičního zprostředkovatele.

GENERALI INVESTMENT CEE
Klienty lze převádět samostatně vč. podpisu klienta, a to formulářem Žádost o změnu obchodního zástupce. Pokud by šlo o převod celého kmene, je třeba jednak souhlasu původního investičního zprostředkovatele, nového investičního zprostředkovatele a naší společnosti. V tomto případě se použije stejný formulář, ale seznam převáděného kmene se dodá přílohou.

PIONEER INVESTMENTS

Lze převést přes formulář: https://www.pioneer.cz/Formulare/UNI-ZmenaUdaju.pdf a nebo trojstrannou dohodou ze společnosti, u které jste byl VZ. Raději preferují změnový formulář.

J&T BANKA
Jsou dvě cesty jak převod klientů uskutečnit:
1) Dodat žádost o převod kmene, která bude potvrzená jak Vámi, tak původní společností, pod kterou jsou klienti aktuálně vedeni. Žádost stačí sepsat volnou formou s uvedením klientů a poradce, který bude mít dané klienty na starosti (jeho mail, telefon, osobní a rodné číslo + jeho podpis).
2) Se všemi klienty podepsat nové Rámcové smlouvy již pod hlavičkou VHI.