úno13

Martin Večerka se stává novým obchodním ředitelem VHI

Napsal // Viktor Hostinský Kategorie // Ostatní

Martin Večerka

 

O člověku, který by se ve VHI staral o vyhledávání, výběr a zapracování nových poradců a partnerů jsem přemýšlel od té doby, co jsme založili VHI. Na konci minulého roku jsem cítil, že nazrál správný čas, tuhle myšlenku realizovat. Jednak proto, že si chci uvolnit ruce a věnovat se více vedení firmy a jednak proto, že tato pozice si zaslouží více talentu a pozornosti, než dokáži sám nabídnout.

Proč Martin

Martin je člověk, se kterým se známe od roku 2010, kdy s námi začal spolupracovat. Za tu dobu jsem ho stačil poznat jako skvělého poradce, kouče, manažera i společníka. Je to člověk, se kterým sdílíme základní hodnoty a vize v podnikání. Má skvělé obchodnické schopnosti a výjimečný talent dávat naší práci lehkost a radost. A protože má dar tím lehko „nakazit“ i ostatní, věřím, že bude jeho nová role pro VHI velkým přínosem a oživením.

Co bude Martin dělat

Martin bude zodpovědný za výběr a zapracování nových partnerů/poradců a obchodní podporu stávající partnerské sítě VHI. Jeho hlavním cílem bude zvýšit obchodní úspěch VHI, zefektivnit proces výběru a nalodění nových kolegů na palubu VHI a pomáhat všem poradcům stát se úspěšnějšími obchodníky. Naším společným cílem bude dál budovat VHI jako prostor pro poradce, kteří mají svou práci jako životní poslání, zájmy klienta na prvním místě a vidí v investicích a zejména placeném investičním poradenství, budoucnost pro své klienty i své podnikání.