Kategorie seminářů

Základní školení ( 0 Seminář )

Seznam kurzů Základního školení, které se koná pod názvem "Vše, co potřebujete vědět o investování". Absolvování tohoto školení je předpokladem pro spolupráci s VHI. Školení se konají na různých místech v ČR.

Workshopy a setkání ( 0 Seminář )

Věříme, že se všichni potřebujeme nejen teoreticky vzdělávat, ale také se setkávat a sdílet své zkušenosti. Díky tomu můžeme poznat nové pohledy, užitečné nápady a zajímavé lidi. Proto pořádáme workshopy a setkání, kde jsme v roli moderátorů a poradci v rolích spíkrů. Vytváříme tak tolik důležitý prostor pro předání zkušeností, vzájemnou inspiraci a dobití energie.

Investiční akademie ( 0 Seminář )

Investiční akademie je sestavena ze 3 na sebe navazujících celodenních kurzů Investiční Akademia I až III. Každý z kurzů se zaměřuje na 4 investiční oblasti – Akcie, Dluhopisy, Fondy a Práci s portfoliem, jen s jinou mírou detailu. Posluchač tak postupně získává hlubší vědomosti ve všech 4 oblastech a jasnou představu o smyslu své práce.

Online videoškolení ( 0 Seminář )

Videoškolení jsou online předpřipravené vzdělávací kurzy. Účastník může projít kurz z pohodlí své kanceláře nebo domova. některá videa jsou interaktivní s testy a podobně.

Obchodní dovednosti ( 0 Seminář )

Tento typ seminářů je zaměřen na pilování získaných teoretických znalostí a jejich uplatnění v praxi u klientů.

Nadstavbové semináře ( 0 Seminář )

Tyto semináře slouží jako rozšíření základního školení a jsou určeny k získání hlubších znalostí z oblasti investování.