V současné době hledáme nového parťáka na pozici:

Specialista na Excel a práci s daty

Právě hledáme nového kolegu či kolegyni, který/á bude zajišťovat provoz našich IT systémů a softwarových řešení, a který dokáže naší společnost technologicky dál posouvat.

Co budete většinu času dělat?

Ve VHi vyvíjíme excelovské aplikace pro investiční a finanční poradce, pomocí kterých mohou modelovat portfolia či sestavovat dlouhodobé finanční plány. Jedna z Vašich rolí bude vyvíjet a upravovat tyto aplikace a poskytovat poradcům podporu při jejich užívání (odpovídání na dotazy, řešení technických problémů …)

Vaše další role bude práce s daty a dohlížení na vývoj intranetu pro správu poradců, jejich klientů, smluv a provizí, který je vyvíjen a programován externím dodavatelem. Vaším úkolem bude zejména zajistit každý měsíc bezproblémové rozúčtování došlých provizí od finančních institucí mezi několik set finančních poradců, komunikovat vývoj intranetu s externím dodavatelem a koordinovat vše tak, aby byl zajištěn bezproblémový chod intranetu.

Jsme malá firma a kreativita je naší silnou stránkou, na které chceme dál stavět. Uvítáme tedy, pokud dokážete při tom všem ještě věnovat čas inovacím, vymýšlení a zdokonalování.

Je to práce pro Vás?

Naše firemní kultura je postavena na principech svobody v práci. Ta může fungovat jen za předpokladu zodpovědnosti každého z nás. Je tedy důležité, abyste byli zodpovědní, samostatní a spolehliví.

Budete hodně pracovat s čísly, vzorečky a daty. Pokud vás baví uspořádávat data, umíte vidět v číslech souvislosti a kamarádíte se dobře s excelem, pak vás bude bavit i práce u nás.

Naše společnost se specializuje na investiční služby. Spolupracujeme s českými i zahraničními investičními domy a správci a naše práce se hodně motá kolem podílových fondů. Pokud máte z této oblasti nějaké zkušenosti nebo vás tato oblast láká, bude to pro vás určitě výhodou.

Občas budete řešit s poradci technické problémy a vysvětlovat funkčnost aplikací. Obstojné komunikační schopnosti jsou proto výhodou, a pokud nejsou vaší silnou stránkou, budete mít možnost na nich pracovat.

Věříme, že nikdo učený z nebe nespadl. Rozhodující pro nás proto nejsou doposud nabyté znalosti a dovednosti, ale Váš přirozený talent, přístup k práci a životní hodnoty.

Co získáte, pokud se domluvíme?

Budete dostávat pravidelný měsíční plat ve výši 25.000 – 35.000 Kč hrubého a k tomu roční bonusy v podobě podílů na zisku (mezi zaměstnance rozdělujeme 1/3 ročního zisku).

Budete pracovat v rodinném prostředí v pěkných kancelářích v klidné části Mladé Boleslavi s bezproblémovým parkováním

K dispozici budete mít firemní telefon, budete fasovat stravenky a můžete využít lekce angličtiny. Získáte zaměstnanecké slevy na finanční produkty a budete mít možnost zajímavých jednorázových přivýdělků.

Máte možnost se podílet a výrazně ovlivnit další růst firmy. (Dosud jsme rostli obratově o více než 50% každý rok)

Vše ostatní je na osobní domluvě.

Pokud vás práce zaujala, zaujměte i Vy nás. Pošlete nám prosím Váš životopis s průvodním komentářem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.