Modely spolupráce

Soustředíme se na plánování, budování a správu majetku klientů prostřednictvím investičních nástrojů. S poradci vytváříme svobodné prostředí, které dokáže perfektně fungovat jen za předpokladu společné vize a jejího zodpovědného naplňování. Spolupracujeme proto jen s poradci, kteří spravují nebo mají ambici spravovat 100 a více milionů korun v investičních portfoliích svých klientů.

Poradcům a poradenským týmům nabízíme 2 modely spolupráce

 1. Vlastní kancelář


  Budujete vlastní značku, nebo můžete využít značku Cornerstone. Máte zdarma k dispozici kompletní zdroje Cornerstone. Náklady na kancelář a vaše zaměstnance máte ve své režii. Dostáváte 70% – 90% z vámi generovaného obratu. Procento závisí na celkových aktivech pod správou. Můžete pracovat samostatně nebo řídit svůj tým. Ne však multilevl. Minimální obrat každého zaregistrovaného poradce je 10.000 Kč měsíčně v hrubé produkci.
 2. Poradce v existující kanceláři


  chcete se plně soustředit na práci s klienty, můžete si vybrat jednu z existujících kanceláří a stát se součástí jejího týmu. Vedle kompletních zdrojů Cornerstone tak využíváte lokální zázemí a osobní podporu schopného manažera a zkušeného mentora. Dostáváte 40% - 60% z vámi generovaného obratu. Nemůžete budovat tým. Váš minimální obrat je 10.000 Kč měsíčně v hrubé produkci za investiční služby.

Modely spolupráce

Vytváříme svobodný prostor pro finanční poradce a rodinné poradenské kanceláře. Chceme, abyste s námi spolupracovali, protože oceňujete přidanou hodnotu, kterou vám přinášíme. Naše partnery proto nijak smluvně nesvazujeme naopak vám smluvně garantujeme vlastnictví kmene klientů. A samozřejmě jsme zcela transparentní, takže přesně víte, kolik za vaši práci dostanete vy a kolik za ní necháváte nám. Ve VHI nabízíme 2 modely spolurpáce:

 • Nezávislý partner


  Je pro poradce a poradenské týmy, kteří chtějí mít pro své klienty nadstandartní investiční nástroje a služby na bázi provizního poradenství. Budujete vlastní značku a máte k dispozici kompletní zázemí a zdroje VHI. Při splnění minimálního obratového limitu 10.000 Kč měsíčně dostáváte 85% z námi přijatých provizí, jinak 70%. 

 

 • Člen Rady starších 


  Je model spolupráce pro poradce, kteří spravují nebo mají ambici spravovat 100 a více milionů korun v investičních portfoliích svých klientů. Budujete vlastní značku nebo máte možnost využít značku VHI. Máte k dispozici kompletní zdroje VHI včetně nástrojů pro placené poradenství. K tomu navíc přístup na pravidelné workshopy a setkání Rady starších se zaměřením na placené investiční poradenství, osobní konzultace s vedením firmy a individuální podporu při řešení konkrétních klientů. Dostáváte 80% z Vámi generovaného obratu. Můžete pracovat samostatně nebo v týmu. Minimální obrat partnera – člena Rady starších je 25.000 Kč měsíčně.

 

Sed molestie porta lobortis. Curabitur vel consectetur elit, nec fringilla eros. Vivamus luctus, lorem sed sodales luctus, diam enim ullamcorper leo, a tincidunt augue mauris eget leo. Etiam ac dui eu tellus sagittis volutpat. Curabitur elementum, nunc non viverra iaculis, elit purus venenatis odio, id facilisis leo nibh quis metus. Sed vel erat in tellus vehicula ullamcorper nec at purus. Aliquam condimentum dictum venenatis. Cras varius euismod arcu, et varius sem lacinia ac. In laoreet, ligula vitae aliquet rhoncus, dolor lacus mattis libero, sit amet facilisis libero lorem sit amet eros. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec mollis metus eget dolor aliquet commodo. Morbi cursus orci tortor, nec molestie tellus consequat ac.